• (0216) 380 63 00
  • info@umitusta.com.tr
  • Kozyatağı Mahallesi; Şakacı Sk. No:28

Merhabalar,

Ümit Usta hakkında birkaç bilgi vermek istiyorum.

  • Yerimizin açık adresi: Şakacı Sok. No:28 Kozyatağı / Kadıköy
  • Telefon Numaralarımız: 216 380 63 00 veya 216 380 6304
  • Paket servis hizmetimiz 11:00 ile 23:00 saatleri arasında , restoran çalışma saatlerimiz 11:00 - 01:00 saatleri arasındadır.

Ocakbaşı hizmetimizin yanı sıra normal restoran düzenimiz de mevcuttur.Tarihimiz hakkında kısa bilgi:

Hakkımızda

Adana Kebap lezzetini ilk olarak Adana ilinde TABLA (sokak seyyar satıcı) sistemiyle birlikte hizmet vermeye başlayan markamız zaman içerisinde kendini geliştirerek Yine Adana’da Gözde Kebap adıyla restoran sektöründe uzun yıllar faaliyet göstermiştir. Sonrasında çağa ayak uydurarak , 2010 yılında İstanbul Kozyatağında Adanalı Ümit Usta olarak kendi kalitesini 3.nesil markasıyla özleştirmiş, baba mesleğine devam etmektedir,
Daha modern bir mimari ve görsel sunum ile hayata gelen Adanalı Ümit Usta Kozyatağında ki restoranında hem misafirlere daha kaliteli sunum - Servis yapabilmek hem de lezzetten ödün vermeden mümkün olan en yüksek hijyen koşullarında çalışmak üzere tasarlanmıştır.
Yeni Konsepti Ocakbaşı Hizmetiyle misafirlerine bir ayrıcalık daha sunan Ümit Usta ailesiyle birlikte et ve Kebap çeşitlerinde damak zevkinize uygun size özel Lezzetler sunuyor.
Misafirlere hizmet veren kadro Ümit ustanın hem kendi ailesinden ve hem de aynı aile prensiplerine inanan Ekibiyle birlikte hizmet vermekten Onur ve gurur duyduğunu söylüyor.
Kendi alanında uzman kadrosu,biriken sektör tecrübesiyle Adanalı Ümit Usta; Adana Kebap sektöründe prestijli bir marka olmaya devam etmektedir.
web sitemiz: www.umitusta.com.tr
İOS ve Android için de applikasyonumuz vardır. Ümit Usta anahtar kelimeleriyle arattığınızda görebilirsiniz.

Teşekkür Ederim
İyi Çalışmalar